Titles you rated
The Art of NegotiationRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
ShōgunRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
1923 Season 1Rated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
BansheeRated ★ 4.0
SilentRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
The Last CzarsRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 4.5- Magic Knight RayearthRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5