Titles you rated
The Whale HunterRated ★ 4.5
What a Man WantsRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 2.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
SplitRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Searching for Sugar ManRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0