Movies
Ratings
241
MidsommarRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 3.0
Grave of the FirefliesRated ★ 0.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Inside meRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
FrankRated ★ 1.5
TranscendenceRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 4.0