Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.0
Alien: EarthRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 3.5
CassandraRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Hyper KnifeRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 3.5
ConnectionRated ★ 3.5
ClickbaitRated ★ 3.0