Titles you rated
AliensRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5