Movies
Ratings
44
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Love Me If You DareRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
HitchRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 2.5
My Wife Got MarriedRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
Just My LuckRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 4.5