Titles you rated
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
PhoenixRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 2.5
The Great WivesRated ★ 4.0
Asphalt ManRated ★ 4.0- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 3.5
TomatoRated ★ 3.5
Six SiblingsRated ★ 3.0- Eun ShilRated ★ 3.0
- Kuk HeeRated ★ 4.0
- Fairy and SwindlerRated ★ 4.0
Hello! My LadyRated ★ 3.0
Han Myung-hoiRated ★ 3.5- BossRated ★ 5.0
- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.5