Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5