Titles you rated
Ai Nante Irane Yo, NatsuRated ★ 4.0
Forbidden LoveRated ★ 4.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.0
Antique: Western Antique Cake ShopRated ★ 2.5
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 4.0
Lunch QueenRated ★ 2.5
Dr. Coto's ClinicRated ★ 3.0
Manhattan Love StoryRated ★ 4.0
Tiger & DragonRated ★ 3.0
Densha otokoRated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 3.0
Into the White NightRated ★ 5.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 3.0
GalileoRated ★ 3.5
Last FriendsRated ★ 3.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.5
Buzzer BeatRated ★ 3.0
BOSSRated ★ 4.0