Titles you rated
Little WomenRated ★ 4.5
MulanRated ★ 1.0
TenetRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.5
DolittleRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
I WishRated ★ 2.5
She and Her Cat: Everything FlowsRated ★ 2.0
Liz and the Blue BirdRated ★ 4.0
Anna KareninaRated ★ 3.0- Our Shining DaysRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 2.5
Terminator: Dark FateRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
HellboyRated ★ 4.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
RocketmanRated ★ 3.0