Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Beastars Season 1Rated ★ 5.0
DorohedoroRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
Man vs. WildRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 2.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The L WordRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0