Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Love, LiesRated ★ 3.0
The SilencedRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.5
ForgottenRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Paris Can WaitRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Steve JobsRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Grace of MonacoRated ★ 3.0
Coco Before ChanelRated ★ 3.0
The Iron LadyRated ★ 4.0
Florence Foster JenkinsRated ★ 4.5