Titles you rated
Fight For My WayRated ★ 5.0
The X-FilesRated ★ 5.0
Community Season 1Rated ★ 4.0
WeedsRated ★ 3.0
The X-FilesRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0- 인생이 빛나는 정리의 마법Rated ★ 4.0
- GokusenRated ★ 3.0
Slow DanceRated ★ 4.0- 인간의 증명Rated ★ 4.0
- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
- ストロベリー・オンザ・ショートケーキRated ★ 4.0
Shotgun MarriageRated ★ 3.0
Densha otokoRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Unsolved CasesRated ★ 3.0- TrickRated ★ 3.0