Titles you rated
Perfect BlueRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
BLUE GIANTRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The CreatorRated ★ 3.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 1.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
CureRated ★ 4.5