Titles you rated
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 3.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 2.0
Anne with an ERated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 2.0
Call It LoveRated ★ 2.0
18 AgainRated ★ 4.5
Youth of MayRated ★ 2.5
Next in FashionRated ★ 4.0
The TudorsRated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 2.5