Movies
Ratings
116
From Paris with LoveRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 5.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
KillersRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
SawRated ★ 5.0