Movies
Ratings
19
Sex and the CityRated ★ 5.0
Closer to HeavenRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Girl Next DoorRated ★ 2.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
QuickRated ★ 5.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 2.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 5.0
Just FriendsRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 2.0
SilencedRated ★ 2.0
BlindRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.0