Series
Ratings
32
Coffee PrinceRated ★ 4.0- You're Pretty, Oh Man BokRated ★ 3.0
- My Love PatzziRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 2.0- Merry MaryRated ★ 4.0
Love RainRated ★ 2.5- Yeonu's SummerRated ★ 4.5
Ordinary LoveRated ★ 4.0
Steal HeartRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.5
BrainRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 3.5