Titles you rated
Forbidden DreamRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 2.0
Easy ARated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 0.5
The Great BattleRated ★ 2.0
VenomRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.0
The SwindlersRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 1.5