Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Modern TimesRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
John QRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Brick MansionsRated ★ 2.5
GarfieldRated ★ 3.5
Fly Away HomeRated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.5
PrisonersRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 4.5
Liar LiarRated ★ 4.0