Series
Ratings
18- Mystery VacanceRated ★ 5.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5