Titles you rated
A Hard DayRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 0.5
ChefRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 2.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0