Movies
Ratings
601
Ghostbusters IIRated ★ 3.0
The Monkey KingRated ★ 1.0
The GrandmasterRated ★ 2.0
The EqualizerRated ★ 2.5
Event HorizonRated ★ 3.0
The Red ShoesRated ★ 3.0
Lost in SpaceRated ★ 2.0
Last Action HeroRated ★ 3.5
Grave EncountersRated ★ 1.5
The RiteRated ★ 2.5
Bedtime StoriesRated ★ 2.0
UnknownRated ★ 2.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.0
GantzRated ★ 1.0
The Woman in BlackRated ★ 2.5
The AbyssRated ★ 3.0
The OrphanageRated ★ 2.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 2.0
ChefRated ★ 2.5
From Dusk Till DawnRated ★ 3.0