Movies
Ratings
21
The Face ReaderRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0