Titles you rated
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 3.5- Toilet-Bound Hanako-kun Season 2 Part 2Rated ★ 3.0
Toilet-Bound Hanako-kun 2Rated ★ 3.5
After-school Hanako-kunRated ★ 3.5
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 4.0
Love Is a PoisonRated ★ 3.0
MineRated ★ 4.5
Burn the House DownRated ★ 2.5
A Virtuous BusinessRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
CassandraRated ★ 3.5
Dream ProductionsRated ★ 4.0
Young Royals Season 3Rated ★ 4.0
The Judge from HellRated ★ 4.0
Minato's Laundromat: Wash My Heart! Season 2Rated ★ 3.5
Even If I Fall in Love With YouRated ★ 4.0
One Room AngelRated ★ 3.5
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.0
Kimi ni wa TodokanaiRated ★ 3.5- GentlemanRated ★ 1.0