Titles you rated
Cloud AtlasRated ★ 5.0
ScarfaceRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Two GuysRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 5.0
577 ProjectRated ★ 2.0
Beastie BoysRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 2.0- Take OffRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.0