Series
Ratings
52
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Dragon Ball Z Kai: Androids / Cell SagaRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Fate/stay nightRated ★ 3.5
Dragon Ball Super Season 2Rated ★ 2.5
Dragon Ball Super Season 1Rated ★ 2.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
Autumn in My HeartRated ★ 1.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 1.5