Movies
Ratings
91
Pacific RimRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.5
The Lego MovieRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0