Titles you rated
DragonRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 1.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 1.0
CloverfieldRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
QuickRated ★ 1.0
I Saw the DevilRated ★ 2.0
My Dear DesperadoRated ★ 1.0
Kick-AssRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 1.0
Midnight FMRated ★ 1.0
Clash of the TitansRated ★ 2.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 2.0- The ScamRated ★ 2.0