Titles you rated
Memories of MurderRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
QuickRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 4.0- BlackRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 5.0