Titles you rated
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.0
Steins;Gate 0Rated ★ 3.0
Minami-keRated ★ 3.5
Sket DanceRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0