Titles you rated
ThirstRated ★ 3.5
A Lot Like LoveRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 3.5
The FakeRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 1.0
ChicagoRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.0
Yourself and YoursRated ★ 4.5
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 4.0
The Brothers GrimsbyRated ★ 3.5
BrünoRated ★ 3.0
The WatchRated ★ 2.5
The DoubleRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.5
Son of SaulRated ★ 4.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
Death Becomes HerRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 3.5
The UnforgivenRated ★ 4.0
Wicker ParkRated ★ 5.0