Movies
Ratings
145
MaudieRated ★ 1.0
The ConcubineRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 2.5
The PhoneRated ★ 2.0
Terminator GenisysRated ★ 2.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 5.0
MementoRated ★ 1.0
The SuspectRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 1.0
Love, RosieRated ★ 1.0
Runway CopRated ★ 1.5
ArdorRated ★ 1.0
CarolRated ★ 1.5
The ServantRated ★ 1.0
Hot Young BloodsRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 2.5
No MercyRated ★ 2.0
HarmonyRated ★ 2.0