Series
Ratings
106
WestworldRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Hell GirlRated ★ 4.0- 샤먼: 귀신전Rated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
86Rated ★ 4.0
Amazing SaturdayRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
The Great Escape 4Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5