Movies
Ratings
216
An American in ParisRated ★ 5.0
The Foul KingRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 2.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 2.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
Van HelsingRated ★ 2.5
The A-TeamRated ★ 2.5
GhostRated ★ 4.5
Ninja AssassinRated ★ 1.5