Movies
Ratings
37
The UnjustRated ★ 5.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0- WishRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The President's Last BangRated ★ 3.0
Open CityRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0