Movies
Ratings
608
Love Lies BleedingRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 5.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Why Don't You Play in Hell?Rated ★ 4.5
Love ExposureRated ★ 4.0
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 3.5
ShameRated ★ 3.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
DriveRated ★ 2.0
PaprikaRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
Twin Peaks: Fire Walk with MeRated ★ 5.0
Fallen AngelsRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 1.5
All's Well, Ends WellRated ★ 4.0- The UninvitedRated ★ 5.0
SoulRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5