Series
Ratings
70
KAIST Season 1Rated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Band of SistersRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0
My Father is StrangeRated ★ 2.5
GhostRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.5