Titles you rated
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
TampopoRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The President's Last BangRated ★ 3.5
The Running ManRated ★ 3.0
InfluencerRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Cabin FeverRated ★ 2.5
Mr. CrocketRated ★ 2.0
KOKUHORated ★ 3.5
XRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Vampire Hunter D: BloodlustRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.5
PreyRated ★ 3.5