Series
Ratings
195
The PenguinRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 4.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0
Presumed InnocentRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Recruit Season 2Rated ★ 2.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
The Recruit Season 1Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
GlitchRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
The Kidnapping DayRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 3.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5