Movies
Ratings
133
Legally BlondeRated ★ 4.0
PenelopeRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.0
Nobody Loves MeRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.0
Mr. HongRated ★ 3.0
There's Something About MaryRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.0
Tell Me SomethingRated ★ 4.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 3.0