Titles you rated
Funny GamesRated ★ 2.5
The BabadookRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
BraindeadRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 1.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Naked GunRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.0
The FacultyRated ★ 2.5
A Perfect GetawayRated ★ 3.0
The Hidden FaceRated ★ 2.5
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.0
Landmine Goes ClickRated ★ 2.5
M3GAN 2.0Rated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
An American CrimeRated ★ 4.0