Titles you rated
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 2.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.0- The Lost RoomRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.0
Worst Ex EverRated ★ 2.5