Series
Ratings
80
Showa and Genroku Era Lover's Suicide Through RakugoRated ★ 5.0
xxxHOLiCRated ★ 4.0
Noragami AragotoRated ★ 4.5
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 3.5
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 3.5
NoragamiRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 0.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
MononokeRated ★ 4.5
Legal High SPRated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 4.5- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 5.0
Gintama.Rated ★ 4.0- GintamaRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0