Movies
Ratings
210
SplashRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 2.5
The MaskRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 0.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0