Titles you rated
GladiatorRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
May 18Rated ★ 4.0
HellboyRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 4.0
PoongsanRated ★ 4.0
The Last GodfatherRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0