Titles you rated
Batman BeginsRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
Over My Dead BodyRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Oki's MovieRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 1.5
DriveRated ★ 4.0
ColorfulRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 4.0
The FighterRated ★ 4.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 1.5
Straight Outta ComptonRated ★ 3.0