Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Wrath of ManRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
A Year-end MedleyRated ★ 1.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Paddington 2Rated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.5