Movies
Ratings
879
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 2.0
Lady BirdRated ★ 5.0
CocoRated ★ 3.0
Mary and the Witch's FlowerRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Justice LeagueRated ★ 1.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.5
PatersonRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Our PresidentRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 1.5