Titles you rated
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
Ernest & CelestineRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.5
Stand by MeRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
Sweet BeanRated ★ 4.0
100 Yen LoveRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Son of SaulRated ★ 3.0
Night on EarthRated ★ 4.5
Bagdad CafeRated ★ 5.0
PrisonersRated ★ 3.0
Frances HaRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0